Przygotowanie do rozmowy z protetykiem

Nie ma dwóch takich samych pacjentów i do każdego podchodzimy bardzo indywidualnie. Informacje, które zbieramy podczas konsultacji – długość i kształt kikuta, waga, aktywność, zainteresowania, teren w jakim mieszkasz pozwolą na stworzenie kompletnego obrazu przyszłego zaopatrzenia. Są to jedne z najważniejszych informacji.

Należy pamiętać, że proteza staje się nieodłącznym elementem Twojego życia, a co za tym idzie naprawdę warto zastanowić się jak chciałabyś/chciałbyś aby to życie wyglądało. Wykorzystamy najlepiej jak tylko potrafimy swoją wiedzę i umiejętności, aby zbudować dla Ciebie możliwie najlepszą protezę. Mówiąc nam czego oczekujesz pomożesz nam w pracy.

Jeśli masz jakieś marzenia, hobby, zawód, który chcesz wykonywać nie rezygnuj z nich, jeśli wcześniej nie podejmiesz próby ich realizacji. Tego że będziesz funkcjonować w protezie nie da się zmienić, ale na pewno da się Twoją protezę tak zbudować, aby pomogła Ci w realizacji Twoich planów. Jeśli powiesz nam czego oczekujesz od swojego zaopatrzenia doradzimy Ci optymalny wybór komponentów z których zbudujemy Twoje zaopatrzenie. Jeśli masz już doświadczenie jako użytkownik protezy zastanów się z czego jesteś zadowolony a co Ci w niej przeszkadzało – wykorzystamy te informacje by Twoja proteza była jeszcze bardziej funkcjonalna.